Temizlik

Temizlik kavramı; tüm yaşam alanlarının temizliği olarak tanımlanabilir. İşletmelerde yada konutlarda yer alan ofisler, odalar, banyo ve tuvaletler gibi mekanlardaki yüzeylerin temizliği, temizlik kapsamına girer.
Evlerimizin temizliği ve hijyeni için gösterilen özen, işletmelerdeki çalışma ve yaşam alanları için daha da fazla gösterilmelidir. Bu yerlerin yoğun kullanıma açık olmaları temizliğin korunmasını güçleştirir ve hijyen riskini arttırır.
İşletmelerde temizlik için ayrılabilecek zaman kısıtlıdır. Maliyetleri kontrol altında tutmak da ayrı bir önem taşır. Bu yüzden temizlik ve hijyen için, etkin, hızlı, profesyonel ve ekonomik firmalar tercih edilir.

Temizlik Hizmetleri
Temizlik malzemeli yada malzemesiz olarak. Eşyalı ve Eşyasız Ev, Ofis, fabrika gibi tüm yaşam alanlarınız için temizlik hizmeti.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat sonrası temizlik’de bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz. İnşaat temizliği Hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İşyeri Temizliği
İşyeri temizliği temizlik hizmetimizde önemli yer tutmaktadır.Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görselgüzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. İşyeri temizliği rutin yapılan İşyerilerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından İşyeri çalışanlarının motivasyonu artar.

Villa Temizliği
Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, villa temizliği gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Banka Temizliği
Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir. Elemanların Ofis büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir. Ofis Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur.Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.Bunun yanında kurumsal alt yapımızla ve operasyon gücümüzle her türlü bankamatik temizliği hizmetlerimiz de bu hizmetimiz içerisin de yer almaktadır.Bankalara ait binaların dış cephesinden tutunda sabit temizlik personeli istihdamına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan firmamız sizler içinde özel çözümler sunar.Banka temizlik hizmetleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

Copyright © 2010 - 2012 | Hizmet Merkezim .Com.Tr | Destek Hattı : 444 25 09
 
 

PorDus.Com Version 4.0
Powered by Alper Mutlu TOKSÖZ ®
Copyright ©2008 - 2009, Alper Mutlu TOKSÖZ.