Su Kaçağı Su Sızıntısı Tespiti

Başakşehir Su Tesisatçısı

Su Kaçağı Su Sızıntısı Tespiti :

Su Kaçağı Su Sızıntısı Tespiti Firmamızca su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, teknolojik tespit cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Tüm su kaçaklarını teknolojik cihazlarımız ile kırmadan, garantili  ve noktasal olarak tespit ediyoruz.

Su kaçağı mı var ?

Bunu bir çok şekilde anlayabilirsiniz. Duvarlarda oluşan küflenme, kabarma, dökülme en kolay yoludur. Bunun dışında su faturalarınızın fazla gelmeside su kaçağınız olduğunun göstergesidir. Paranız boşa akmasın.
Su Kaçağını tespit ettirip onarmamız için bizi aramanız yeterlidir.
Tüm İstanbul genelinde gezici servislerimiz sayesinde aynı gün servis hizmetimiz vardır. Konusunda uzman personellerimiz adresinize gelerek su kaçağına aynı gün son vermektedir. Uzman Tesisat olarak yaptığımız bütün onarım işlemlerimiz 1 yıl güvencemiz altındadır. Servis sırasında yapılan işlemlerin detaylı yazdığı servis formumuz aynı zamanda garanti belgesi niteliğindedir. Aynı sorunla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçerek ekstra bir ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Konut ve işyerlerinde su kaçağı tespiti yapmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan kaçak tespiti sırasında sızıntının olduğu yeri bulmak için belirli yerlerin kırılması gerekmektedir. Oysa modern cihazlarla yapılan işlemde herhangi bir yerin kırılmasına gerek yoktur. Son teknoloji ile üretilen cihazlarla yapılan su kaçak tespitini eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Görüntülü ve sesli yapılan işlemlerde sızıntının olduğu yer tam olarak tespit edilmekte, bunun sonucunda da onarım işi güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Profesyonel ekipler aracılığı ile gerçekleştirilen hizmet kusursuz olarak yerine getirilmekte, müşterinin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır. Gider borularındaki sızıntılar kamera sistemi ile tespit edilirken temiz su tesisatındaki sızıntılar da ses dalgaları ile bulunmaktadır.

Başakşehir Su Tesisatçısı
Başakşehir Su Tesisatçısı

Su kaçağı, duvarda ya da fayansta meydana gelen su damlacıkları sayesinde anlaşılabilir. Kimi zaman da sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülmeyen sızıntılara gizli kaçak adı verilmekte, bu kaçak genelde komşunun haber vermesi ile anlaşılmaktadır. Önceki dönemlerde bu sızıntıların ortadan kaldırılması hem zahmetli hem de maddi boyutu oldukça fazla oluyordu. Çünkü kaçağın yerini tespit etmek için bazen bütün bir duvarın ya da fayansın kırılması gerekebiliyordu. Oysa teknoloji ilerledikçe bu kaçakları modern yöntemlerle tespit eden cihazlar geliştirildi. Kurumsal firmalar da su kaçağı tespitini modern cihazlar ile birlikte yapmaya başladı. Bu cihazları kullanabilecek eğitimli personeli de bünyelerinde barındıran kurumsal firmalar, böylece hem zahmetsiz hem de maddi külfet gerektirmeyen yöntemi kullanmaya başladı.
Su kaçağı tespiti yapan firmaların teknolojik ürünleri kullanması ile birlikte maliyet de düştü. Bu sayede binanın her yerindeki sızıntılar çok kolay ir şekilde bulunabilir hale geldi. Üstelik çok küçük bir çatlak ya da deliğin bile modern cihazlarla kısa sürede tespit edilerek onarılabilir duruma gelmesine yol açtı. Çıplak gözle görülemeyen sızıntıları bile bulan cihazlar hem bina sahibine hem de tesisat işi yapan firmalara büyük kolaylıklar sağladı. Bunun sonucunda da hiçbir yer kırılmadan meydana gelen sorun kalıcı olarak ortadan kaldırılmaya başlandı. Maliyetleri fazla olduğu için de sadece kurumsal firmaların sahip olduğu bu cihazlar, müşterilerin yaşadığı sızıntı kabusunu kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Güvenli hizmet veren firmaları da öncelikle internet ortamında detaylı bir şekilde araştırmak gerektiği ifade edilmektedir. Deneyimli ekipleri ile üstün hizmet sunan kurumsal firmaların tercih edilmesi durumunda yaşanan sorun kısa bir sürede ortadan kalkmaktadır.

Klasik yöntemlerde bütün bir banyonun kırılma ihtimali oldukça büyüktü. Çünkü su kaçağı sızıntının görüldüğü yerden çok daha farklı bir yerde olabiliyordu. Bu da mekanın tamamının kırılması anlamına gelebiliyordu. Oysa gelişen teknoloji ile birlikte su kaçağını bulmak için kırıp dökme işlemleri tarih oldu. Uzman personel, son derece gelişmiş cihazlar aracılığı ile kaçağın tespitini gerçekleştirerek daha büyük masraflara yol açmadan sorunu ortadan kaldırmaktadır. Hizmette ise koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

Su kaçağı tespitinde uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla su kaçağını yerinde tespit eder minumum hasar ile su kaçağınızı önleriz.

Su Gideri Tıkanıklığı ve Çözümü

Banyo, mutfak ve benzeri yerlerdeki su giderleri zaman zaman tıkanır. Bunun sebebi giderlere atılan maddelerdir. Giderlere atılan büyük ve kolay çözünmeyen maddeler, tıkanıklık ortaya çıkmasına neden olur. Yağ atıkları da borulara yapışarak ve kalıntı oluşturarak su giderlerinin tıkanmasına sebep olan maddelerdir. Aynı zamanda yanlış tesisat kurulumu yapılması nedeniyle de tıkanma sorunu yaşanır. Su gideri tıkanması bazı çözücü maddeler ve basit yöntemler ile çözülebilir. Ancak sadece tıkanıklık büyük değil ise bu yöntemler işe yarar. Giderin daha ileri bölümlerinde oluşan tıkanıklıklar için özel cihazlar ve malzemeler ile işlem yapılır. Bu cihazlar ile tıkanıklık açma işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır.

Su Kaçakları Nasıl Olur?
Su gideri tıkanması önemli bir sorundur. Bunun gibi bir başka sorun ise su kaçağıdır. Su kaçakları, tesisatta meydana gelen çatlama ve kırılmalardan dolayı oluşabilir. Boruların tıkanması da zarar vererek kaçağa sebep olabilir. Borularda meydana gelen su kaçağı hem fazla tüketime neden olur ve faturayı artırır hem de yıpranmaya neden olur. Özellikle tahta ve benzeri malzemelerin zarar görmesine de sebep olur.

Su Kaçağının Tespit Edilme Süresi

Su kaçağının sorun olmaması için tespit işlemi yapılması gerekir. Su kaçağının tespit edilmesi kısa bir sürede yapılabilir. Gelişmiş araçlar ile şu kaçağı tespiti için kısa bir süre yeterli olur. Bu tespit işleminde kaçak meydana gelen yer aranır. Firmamız bu tespiti ve sonra da kaçak bulunan yerin tamirini yapar.

Borulara Zarar Vermeden Su Kaçağının Tespiti

Firmamız, su kaçaklarını tespit etmek için teknolojik araçlar ile hizmet verir. Kullandığımız teknolojik araçlar ile su kaçaklarının herhangi bir yere zarar vermeden tespit ediyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma işlemi sayesinde hiçbir yere zarar vermeyiz. Su kaçaklarını kolay bir şekilde tespit etmek ve gider tıkanıklıklarını onarmak için bizden hizmet alabilirsiniz. Su gideri tıkanıklığı ve çözümü, gider tıkanıklığı nasıl açılır, gider tıkanıklığı açma izmir, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma izmir, su tesisatçısı izmir, su tesisatı izmir, su kaçağı tespiti izmir, makinalı tıkanıklık açma, su tesisatçısı, su tesisatçısı ustası

Nasıl Çalışıyoruz ?

Su tesisatınızda bir sorun yaşıyor ve hızlı, güvenilir bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz. Haftanın 7 gününde  hizmet veren çağrı merkezime bildirimde bulunduğunuz andan itibaren konumunuza en yakın servisimize bilgi verilerek sizlere en kısa sürede ulaşması sağlanır. Ekiplerimiz müşterilerimizin sorunlarıyla ilgilenmek için tüm donanımlarıyla birlikte hazır olarak beklemektedir. Su tesisatı sorunları alanında gelişmeleri yakından takip eden firmamız sayesinde en gelişkin cihazları kullanan ekiplerimiz hiç zaman kaybetmeden, verilen adreslere intikal eder.

Öncelikle müşterilerimizin de aktardıkları bilgi ve gösterdikleri bölge üzerinde bir ön keşifte bulunulur. Su kaçağının bulunduğu bölgenin zarar verdiği bölge üzerinden ön keşif sonrasında; su kaçağı tespit cihazı ile kaçak olan bölgede su kaçağı bulma işlemi yapılmaya başlanır. Su sesine hassas bir cihaz olan akustik dinleme cihazı sayesinde klasik yöntemlerle saatler beklide günler olan, zahmetli bu çalışma dakikalar içinde pratik bir şekilde hiçbir yeri kazmaya da gerek duyulmadan bitirilmektedir. Genellikle 5-10 dakika civarında süren bu işlem ardından bölge tespit edilir ve müşterilerimiz onayı sonrasında kırma işlemi, sadece bir iki fayans kırmaya gerek kalacak şekilde gerçekleştirilir. Kırma işlemimiz maksimum bir fayans büyüklüğünde olacağından dolayı bu işlem oldukça kısa sürerek kaçak olan boruya ulaşılır. Su kaçağı olan bölge onayınız doğrultusunda işinde yılların deneyimine sahip, güven veren uzman tesisatçımız tarafından, tamir edilir. Başka kaçak olup olmadığı, onarılan bölgenin kontrolü kısa bir sürede yapıldıktan sonra, yine onayınız doğrultusunda bölgeye kapatıcı madde uygulanır. Talebiniz doğrultusunda fayans kırmadan tespit edilen bölgedeki fayansınız sağlam olarak çıkartılır, onarım yapıldıktan sonra tekrar eski haline rahatlıkla getirilebilir.

Su tesisatında, kaçak, gibi sorunlar faturalarınızın tutarını artırmakla birlikte, evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemlere de neden olmaktadır. Sadece size değil alt ve yan komşunuza, binaya da zarar verebilir. Bu tür problemlere karşı hızlı, güvenilir, pratik bir çözüm istiyorsanız teknolojiyi kullanan, uzman bir kadroya sahip, İstanbul’da yaygın servis ağı bulunan firmamızla kaliteli hizmeti ayağınıza getirerek sorununuzu çözmeye talibiz. Arayın, daha fazla başınızı ağrıtacak bir sorun olmadan en hızlı ve kesin şekilde su tesisatınızda meydana gelen probleme çözüm üretelim.

Su Kaçağı Tespiti yöntemleri

Mario tesisat olarak tüm teknolojik yöntemlerle su kaçakları tespiti yapmaktayız. Su kaçaklarını kırmadan buluyor ve onarımını yapıyoruz. Onarımlara tam 1 yıl şartsız koşulsuz garanti veriyoruz.
Tavandan Su Akıyorsa Ne Yapmalısınız ?
 Su Kaçağı Tespiti Fiyatları ?
Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır ?
 Su Kaçağı Ne Sebeplerle Oluşur ?
Su Kaçağı Belirtileri Neler Olabilir ?
 Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ?

Kameralı Su Tesisatçısı :

Kameralı su tesisatçısı evlerdeki su kaçaklarının tespiti için zaman kazandırır. Su kaçakları, ortak yaşam alanlarında önemli sorunlara yol açabilir. İnce bir sızıntı halinde de olsa zamanla büyük çaplı maddi ve manevi zararlara sebep olan su kaçaklarının zamanında tespit edilmesi gerekir. Kameralı su tesisatçısı, su kaçaklarını bulmak için diğer geleneksel usullerle kırma işi yapmaz.

Tuvaletlerde, duşa kabin ve lavabolar ile kalorifer borularındaki kaçakların tespiti için özel alet ve detektörlere ihtiyaç bulunur. Eski usullerle yapılacak rastgele kırma işlemleri, zemin ya da duvar kaplama ile fayanslarda hasara yol açacaktır. Usta çağırırken, işinin ehli ve kameralı olması temel kriterdir. Pek çok kişi fiyatı öncelik olarak tercih eder. Ehil olmayan firmaların verdiği hizmetler sonrası meydana gelecek ciddi maddi hasarlar söz konusudur.

Su Kaçaklarının En Kısa Sürede Tespiti

İstanbul Kameralı su tesisatçısı en büyük işlevi su kaçaklarının kısa süre içerisinde bulunmasıdır. Tamir işlerinde sorunu tespit etmek, tamir sürecini de önemli ölçüde kısaltan faktörlerin başında gelir. Su kaçağı bulma konusunda deneyimli ve profesyonel işletmelerden hizmet alınması önerilir. Profesyonel işletmeler, tecrübeli kadrosu ve yeterli aletleri ile en kısa sürede kaçak tespit ve çözümünü gerçekleştirir. Su kaçak tespiti, İzmir ve ilçelerinde güvenilir hizmet veren işletmelerin başında gelir.

Kameralı sistemler sayesinde en küçük ve tespit edilmesi en zor olan kaçak bile anında tespit edilir. Su kaçakları, bazen sızıntı yapan bölgenin dışında olabilir. Yerdeki eğim farkından ötürü çok uzak bir alanda toplanıp, duvarda nem gibi oluşumlara sebep olacaktır. Özellikle, alt katlara bu şekilde akan sular, komşular arasında maddi ve manevi sorunlara da yol açar. Bu gibi durumlarda kurumsal firmalardan destek alınması önerilir.

İstanbul Su Tesisatçıları

İstanbul kırmadan su bulma olarak kurumsal işletmelerin başında geliriz. Yeterli sayıda ekipman ve son sistem aletlerimiz ile en kısa sürede profesyonel hizmet sunarız. Apartman dairelerinin içi ve ortak kullanım alanlarındaki her türlü su kaçağı en kısa sürede tespit edilir. Kurumsal ve güvenilir hizmet için firmamızdan destek alınması önerilir.

İstanbul Su kaçağı Tespiti sonrası onarımlarımlarımız 1 Yıl Garantilidir.

Su kaçağı su sızıntısı tespiti servisi hizmeti veriyoruz. Tek yapmanız gerek bizi aramak Uzman su tesisat ustalarımızla sorunları kökünden çözüyoruz.
İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı ,
İstanbul Su Gideri Tıkanıklığı ve Çözümü ,
İstanbul Su Kaçağı Su Sızıntısı Tespiti  ,
İstanbul Dedektörle Su Kaçağı Bulma ,
İstanbul Doğalgaz Faturalarınızı Düşürüyoruz ,

su kaçağı su sızıntısı tespiti,su kaçağı su sızıntısı tespiti nasıl yapılır,su tesisat kaçağında su sızıntısı nasıl tespit edilir,su tesisatçıları,su kaçakları tespiti,su kaçağı su sızıntısı tespiti,su sızıntısı tespiti,cihazla su kaçağı bulma,su tesisatçısı,tesisatçı,su kaçakları, su tesisatçısı,su kaçakları tespiti,kameralı tuvalet tıkanıklığı açma,koku tespiti,su tesisatçısı,

Alt komşularınıza kadar inen su sızıntıları, evde etrafınızı saran rutubet kokusu, yüksek gelen su faturalarının kaynağı sebebini bilmediğiniz su kaçaklarıdır. Sizce de bundan kurtulmanın zamanı gelmedi mi?

Cihazla Su Kaçağı bulma:

Ev ya da işyeri farketmeksizin her türlü mülkünüzde mutlaka su tesisatıyla alakalı bir sorun yaşamışsınızdır. Bu durumda genellikle ilk yapılan şey işinde iyi bir su tesisatçısıyla çalışmaktır. İyi bir ustayı herzaman bulabilmek çok kolay bir şey değildi. Artık 7/24 istediğiniz her an, her türlü su tesisatı işiniz için uzman bir tesisatçıya ulaşmanızı sağlayan firmalar sayesinde bu dertden kurtuluyorsunuz.
Sebebi bilinmeyen su kaçaklarının yerinin tespit edilmesi ve onarımının başlatılması gerekir. İleride daha büyük sorunlara yol açabilecek tıkanıklıklara karşı önlem niteliğinde olan su kaçaklarının tamiri, hem çevrenizdekilere hem de size verdiği rahatsızlığa son verilmesini de sağlayacaktır. Uzman tesisatçıların yer aldığı firmaların uygun fiyat seçenekleriyle sizler de ekonomik bir şekilde yorulmadan bu sorununuzu halledebileceksiniz.
Banyo ve mutfaklar, ev ya da işyerindeki en çok ortak kullanım alanlarıdır. Zamanla eskiyen su boruları tıkanıklıklar yaratmaya, yanlış tesisat döşemeleri su kaçaklarına neden olur. Yabancı cisim atılması da bir diğer tıkanıklık nedenidir. İşinin ehli tesisatçılar özel görüntüleme cihazları kullanarak, robot ve kameralarla noktasal tespit yapıp kaçağın yerini tespit ediyorlar. Daha sonrasında tıkanıklık açılıyor ya da tesisat döşemesi yapılıyor. Hem de kırmadan ve dökmeden.

Evet  artık “evimi kırdırmaktan korkuyorum” kaygısı çekmenize gerek kalmadı..

Sizler de kırmadan noktasal tespit yöntemiyle son teknolojik sistemleri kullanarak su kaçak bulma işi yapana kaliteli firmalarla çalışıp su tesisatı probleminize kalıcı çözümler getirin. Hem de çok ekonomik fiyatlarla. Bu fırsatı kaçırmayın.

Dedektörle su kaçağı bulma ve Uzman su kaçağı bulma hizmeti veren firmayız. En çok banyolarda rastladığımız su sızıntılarının yerini bulmak için kullandığımız kamera boruların içini görüntülemektedir. Genelde atık su gider borularında oluşan kaçaklar kısa sürede kendini belli etmez. Yavaş yavaş alt katın tavanında sarartı şeklinde oluşur. Bir anda su damlamaya başladığında şebeke suyunun geçtiği boruları kontrol etmek gerekir. Değişken basınçlı bir yapıya sahip bölgede su borularında patlaklar daha fazla görülmektedir. dedektörle su kaçağı bulma

Evin içerisinde yer alan gizli su kaçaklarını dedektörler ile buluyoruz.  Alışılmış yöntemler dışında bina içlerinde yapılan su kaçak aramaları oldukça basit bir olay haline gelmektedir. Mahallenizde kapı kapı dolaşıp tesisatçı arıyorsanız İzmir çevresinde su tesisat kaçağına dedektörle bakan usta aramanıza gerek yok.

Tabi iş aralarında hangisini tercih etmeye geldiğinde yapmanız gereken firmanın web sayfasına bakarak referanslarını ve müşteri memnuniyetini sorgulamak olacaktır. Her firmanın bir internet web sitesi bulunur ve o firmaya iş yaptıran müşterilerin yorumları olacaktır. Hepsini okumanıza gerek kalmadan sizi ilgilendiren su kaçak sayfasına tıklayıp buradan yorumları okuyabilirsiniz. Bazı firmalar bölgesel olarak  fiyatlandırma yapsa da su kaçaklarına bakan şirketimizin kurulduğu günden itibaren uyguladığı fiyat politikası İstanbul’un her yerine aynıdır. Yapılan işin süresi ve zorluğu fiyatlarımızı etkileyen faktörler arasındadır. Amacımız müşteriye en uygun fiyatlarla hizmet olduğu için sürpriz rakamlarla karşılaşmanız imkansızdır. Size ilk çalışma yapılmadan önce belli bir hizmet bedeli telefonda zaten iletilmiştir. Bu bilgiye dayandırıp tamir ücretini kafanızda sakın abartmayın. Bizim işim su sızıntısının tam olarak nereden geldiğini bulmaktır.

Tamir işlemi yapılmadan önce müşteriye fiyat bilgisi verilerek onay alındıktan sonra kaçağın olduğu boru tamir edilir. Bu kıyaslamayı İzmir’de size en yakın tesisatçıya sorarak teyit tamirat fiyatının ne kadar doğru olduğunu sorabilirsiniz. İşin zor kısmı tespit olduğu için ücret alımları dairede bulunan tesisatın büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

Farklılıkların bu sebepten dolayı kaynaklandığını sakın unutmayın. Test yaparken sökülen ve yerine tekrar takılan musluk adedi, klozet rezervuar vanaları yada temiz suyun kapladığı hacimden kaynaklanmaktadır. Tanıdık ustalardan çok çekiyorsanız işte çözümün tam adresi burası. Fazla söze gerek yok farkımız kalite diyorsak güvendiğimiz tek şey çalıştırdığımız elemanların tecrübesidir.

Tabi ki her usta hata yapabilir, fakat yapılan hatayı kabullenmek ve devamında tekrar bir hata yapmadan korkarak çalışmak işimize verdiğimiz önemi belirtmektedir. İşimize verdiğimiz önemi anlamak için bizimle çalışmanız yeterli olacaktır. Kaçak işinde kalifiyeli eleman çalıştırmak yeterli değildir önemli olan su kaçağı işinde 2 yıl çalışmış elemanı kadronuzda tutabilmektir. Kaldı ki sektörü tanıyan biri olarak diğer firmalarda gördüğüm tesisatçı bile olmayan elemanlarla çalışmalarıdı.dedektörle su kaçağı bulma,cihazla su kaçağı tespiti ,dedektörle su kaçağı tespiti ,dedektörle su kaçağı tespiti , dedektörle su kaçağı bulma,dedektörle su kaçağı bulma,dedektörle su kaçağı bulma,

İstanbul Tıkanıklık Açma :

Tıkalı banyo gideri açma işlemini anlatmadan önce bu tür tıkanmaların neden yaşandığını yazımızda anlatmak istiyoruz. Aslında banyo süzgeç giderleri tıkanmaz. Tıkanıklık çatal bölgesinde olduğu için ya lavabonuzun gideri tıkanmıştır yada klozetinizin borusunda bir tıkanma yaşanmaştır. Peki neden banyonun ortasından su çıkıyor bunun nedeni çok basit banyo gideri sizin bilmediğiniz bir noktada çatal dediğimiz ek bir yapı bağlantısı ile ana kanalizasyon borusuna bağlanır. Zemin olarak su en düşük seviyeden kendini dışarı atacağı için buna en müsait banyo giderinizdir. Bazen küvetin gideri veya duş aldığınız gider bağlantısı ile bağlantısı da bulunabilir.

Pis Su Borusu Gider Açma :

Gider borusunda suyun hiç gitmemesi durumu yada suyun gidişindeki yavaşlama problemi tıkanıklık adı verilen sıkıntıya yol açmaktadır. Pimaş borularda en fazla mutfak giderlerlerinde sıkıntı yaşanmaktadır. Tıkanan boruyu açmak için profesyonel bir kadro ile ekibimiz evinizde veya işyerinizde çalışma yapabilmektedir. Atık su hattının logara kadar olan uzantısında özel firmalara başvurmanız gerekmektedir.

Zamanında açılmayan gider borularında alt kata borunuzun ek yerlerinden su akıntısı yaparak alt katın tavanında damlamalara sebep olur.
Boru tıkanıklığı şikayetinizde başvuracağınız adresi bilmiyorsanız yaygın servis ağımız ile konutunuzda müstakil dairelerde mükemmel son sistem makineler ile hizmet veriyoruz. Sık sık tıkanmaların sebebini araştıyoruz. Tıkanıklığı açmak bazen kesin çözüm olmayabiliyor ama biz ne yapıyoruz tıkanıklık açıldıktan sonra hemen peşine kamera görüntüsü alan cihazları gönderiyoruz. Tıkanmanın ana kaynağını sebebini araştırmaya çalışıyoruz. Garantili iş yapmak kolay değil bunun bilincinde çalıştığımız süre boyunca her boruya garanti verip gezen firmalardan değiliz. Garanti verdiğimiz yeri mutlaka kamera ile bakıp daha sonra tamam diyoruz tesisatınızda hiçbir sıkıntı kalmadı gönül rahatlığıyla tuvaletinizi kullanabilirsiniz. Sonucunda da ekiplerimiz size servis formu vererek yaptığımız işin kalıcı olması konusunda bir adım daha atıyoruz.

Elinizdeki servis formundan ikinci kez gelen ekip ilk gelen ekibin tıkanma ile ilgili neler yaptığını ve çalışmanın sonucunu görebilir. İşimiz aynı hasta doktor ilişkisine benzer bir çalışma ile yapılmaktadır. Müşterinin bizi yanlış yönlendirmesi ustaların yanlış yerde yanlış çalışmalar yapmasına sebep olur.
Kanalizasyon borularından geçmeyen katı maddeler gider borularında tıkanmaya sebep olur. Robotla izmir tuvalet açma teknikleri konusunda uzman arkadaşlarımız tuvalet tıkanıklığını açmadan önce robotu nereden göndereceklerine karar verirler. Lavabolardan veya tuvaletlerden taşma yapan suyun tekrar kanaizasyona göndermek için tıkanıklığn yerini bulup açmak gerekir.

Pimaşlarınızı kırmadan en kısa bir sürede eski haline getirmek istiyor musunuz?

İstanbul Su Tesisatçısı :

Eskiden su kaçağını bulabilmek için evlerinizde kırılmadık yer kalmazdı. Gelişen teknoloji sayesinde edindiğimiz su kaçağı cihazları noktasal olarak su kaçağını tespit ediyor. Bu sayede sizleri bir çok zahmetten kurtarıyoruz. Su Kaçağı genelde komşularınız tarafından fark edilmektedir. Bu durum çoğu zaman komşuluk ilişkilerinizede zarar vermektedir.

Su Kaçağı bulma cihazlarımız sayesinde servis kaydı bıraktığınız gün sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Sıhhi Tesisat sektöründeki tecrübemiz sahip olduğumuz ekipmanlarla birleşti ve sizlere tam hizmet veren kurumsal bir firma haline geldik. Kaliteden ödün vermeden sizlere en uygun çözümleri üretmek ilkelerimizin başında gelmektedir. Web sitelerimiz konusunda bile sizlere en doğru içeriği sunmaya çalışıyoruz.

Sektördeki diğer firmaların hizmetlerini inceler ve her zaman bir fazlasını nasıl yaparız diye araştırırız. uzmanlık alanımızdır. Su kaçağı bulma cihazları konusunda teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.  Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Yaptığımız bütün işlemler 1 yıl garantimiz altındadır. Sizde su kaçağı konusunda sorunlar yaşıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Tıkalı Pimaş Açma :

Yaşam alanlarında bazı bölgelerde meydana gelen tıkanıklıklar büyük problemler oluşturabilir. Tıkanıklık sonucunda geçmeyen kötü kokular, kirli su baskınları, taşmalar yaşanması gibi istenmeyen durumlar oluşabilir. Yaşam kalitesini düşüren ve çoğu zaman kişilerin kendi başlarına halledemeyecekleri bu tıkanıklıklar için firmamız kaliteli hizmetiyle yanınızdadır. Sahip olduğu teknolojik üstünlükler ve uzman ekipler sayesinde tüm tıkanıklık işlemlerinizde en uygun çözümleri sunarız.

En çok karşılaştığımız sorun pimaş boruların tıkanıklığıdır. Firmamız tıkalı pimaş açma alanında borulara hiçbir şekilde zarar getirmeden, kırmadan, tadilat gerektirecek bir işlem yapmadan işlem uygular. Sahip olduğumuz kameralı görüntüleme sistemimizle sorun tespiti yaparız. Sonrasında robot makinelerimiz ile en etkili şekilde tıkanıklığı gideririz. Tüm bu yapılan işlemlerde siz değerli müşterilerimizi en ince noktasına kadar bilgilendiririz.

Gerek yanlış kullanım gerekse alt yapıdan kaynaklı nedenlerle yaşanılan klozet tıkanmalarında da en profesyonel şekilde hizmet sunarız. Zor eriyen rulo kâğıtların, çocuk bezlerinin, pedlerin, ağır bir şekilde kum ve çakıl gibi malzemelerin gidere atılması ile tıkanıklar yaşanabilir. Bazen de alt yapıdaki sistemsizlik ve zamanla yıpranan durumlar da tıkanıklığa yol açan sebeplerdendir.  Firmamız klozet tıkanıklığı açma işleminde klozetinize ve hiçbir parçasına zarar vermeden en uygun işlemi uygular. Gerek asma klozetlerde gerekse takım klozetlerde gerekli her türlü sorun tespitini uygulayarak tesisata göre en uygun onarımı yapar. Tıkanıklığı profesyonel bir şekilde açar.

Tabi ki her yerde kullanılan tuvaletler klozet değildir. Helâ taşı diye de adlandırılan alaturka tuvaletlerde de tıkanıklık meydana gelebilir. Genellikle tesisatlarla tuvaletin kendisi arasındaki parçada tıkanıklar yaşanır. Atılan her türlü yabancı cisim alaturka tuvalette de sorun teşkil edebilir. Bazen pompa ya da ulaşılabilecek yerlere kadar yapılan işlemler fayda verebilir. Fakat bu şekilde tıkanıklık açılmıyorsa tıkalı helâ taşı nasıl açılır sorusunun cevabı firmamızdadır. Gerekli tüm ekipmanlarımız ve alanında eğitimli çalışanlarımız ile tıkanıklık probleminizi en hızlı ve güvenilir şekilde çözümleriz. Yaşam alanlarınızda oluşan tıkanıklıklar kâbusunuz olmaktan çıksın. Daha büyük hasarlara sebebiyet vermeden firmamızla iletişime geçin. Sizlerin memnuniyeti için en güvenilir ve kaliteli hizmetle yanınızda oluruz. Müşteri temsilcilerimiz ile geçeceğiniz irtibattan sonra söz verilen günde ve saatte geliriz. Hiçbir tıkanıklık problemi kâbusunuz olmasın. Alanında uzman yapımızla, en hızlı çözümlerle konforunuzu yaşamaya devam edin.tıkalı pimaş açma,su tesisatçısı

İstanbul PETEK TEMİZLİĞİ :

Kalorifer petekleriniz ısıtmıyor, Doğalgaz faturalarına ısınmadığınız halde yüksek ücretler ödemek zorunda kalıyorsanız uzman bir firmayla görüşüp peteklerinizi temizletmenin vakti gelmiş demektir.
Petek temizliği nasıl yapılır ? Kombi ve kalorifer peteklerini özellikle soğuk kış günlerinde ev ve iş yeri olmaksızın tüm binalarımızda sıkça kullanıyoruz. Zamanla peteklerin içinde pislikler oluşmaya ve tortular birikmeye başlıyor. Sudaki kireçlenmelere bağlı olarak da peteklerin artık iyi ısıtamadığını ve kullananların şikayetlerine maruz kalındığını görüyoruz. Bunun en büyük sebebi her 2-3 yılda bir düzenli olarak yapılması gereken petek temizliğinin yapılmamasıdır.

Petek temizliği, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kendi başınıza yapacağınız işte sadece peteklerin havasını almış olursunuz. Oysa petekleriniz tamamen temizlenmemiş olduğundan size ileride daha büyük sorunlar çıkaracaktır. Uzman, deneyimli ustaların yer aldığı firmalardan alacağınız kaliteli hizmet size büyük fayda sağlayacaktır. Kısa sürede kombileriniz eski verimine kavuşabilir.

Petek temizliği işlemi için çağırdığınız usta, peteklerinizde biriken tortuları dışarı çıkarmak için özel bir kimyasal kullanır. Standartlara uygun bir şekilde en son teknolojik özelliklere sahip cihazlarla temizlik işlemini 45 dakika gibi kısa bir sürede tamamlayabiliyor. Petek temizliği esnasında kombinin eşanjörü vesu tesisat borularınızda temizlenir. Düzenli olarak petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.

İşinin ehli firmalar sayesinde sizler de petek temizliği işlemini kışa girmeden önce yaptırın, tüm kış boyunca hem rahat rahat ısının, hem de yüksek fatura derdinden üstelik uygun fiyatlara yaptıracağınız bu hizmet sayesinde kurtulun.

Doğal Gaz Faturalarınızı Düşürüyoruz   
Kullanıma bağlı olarak peteklerde zaman içinde kireç gibi sorunlar da zamanla meydana gelerek ısı sorunlarına neden olmaktadır. Petek temizleme işlemini kıştan önce veya kıştan sonra yapılırsa faturalardaki düşüşleri görebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınız için de önemli olup perde ve duvar kirliğinde önüne geçmiş olursunuz.

İstanbul Petek temizleme,  işlemleri işinin ehli firmalar ve kişiler tarafından yapılması gereklidir. Temizlik işlemlerimiz son teknoloji ile modern donanım işin ehli personelle yapıldığından 1 saat içinde işleminiz bitmiş olacak. Hizmetlerimizi sizlere uyacak bütçe ile yapıyoruz önemli olan sizlerin memnuniyeti. Kombi baca temizliği de kombi bakımına dahil olmaktadır. İstanbul Petek temizliği düzenli olarak yaptırılmalı ve ihmal edilmemelidir.

Su tesisat tamiri , musluk tamiri ve montajı , klozet ve rezervuar tamir ve montajı , su sayaç montaj , bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi bağlantısı , su deposu Fiyatlari , süzgeç tıkanıklığı açma , termosifon montaj , şofben montaj , kombi montajı , banyo dolap montajı , mutfak su tesisatcı , petek temizliği , radyatör bakım ve temizliği , tuvalet lavabo mutfak gideri tıkanıklığı açılması , musluk arıza ve tamirleri , klozet veya rezervuar arıza ve tamiri , batarya tamiri , Su Kaçağı Tespiti , lavabo musluk tamir ve montajı , su tesisat servisi , duş teknesi montaj , sifon tamiri , klozet kaçak tamiri , rezervuar iç takım montajı ve tamiri , küvet montaj , su saati kaçakları tamiri , sıhhi tesisat kaçak ve sızıntılarının tespit ve onarımı , banyo vitrifiye malzeme montajı , hilton lavabo montajı , su tesisat servisi , kırmadan tesisat servisi , pissu tıkanıklıkları tespiti , doğalgaz tesisat tamiri , kalorifer tesisatı su eksiltmeleri , su ve doğalgaz tesisat tamiri , yerden ısıtma tesisatı , temiz su tesisatı , ev tadilat işleri , Güneş Enerjisi Arıza , yerden ısıtma sistemi mobil sistem temizlik , Banyodan su Kaçırıyor , su Tesisat Hizmeti , merkezi sistem bakım ve temizliği , tesisatcı İzmir, kalorifer tesisat ve petek temizliği , atık su borusu tıkanıklığı açma , yağmur suyu tesisatı , bahçe sulama sistemleri , bahçe muslukları , temiz suve atık su sistemleri , kat kaloriferi ve doğalgaz tesisatı , hava tesisatı , yerden ısıtma sistemleri , kazan dairesi tesisatı , merkezi ısıtma sistemleri , yangın tesisatı , atık su tesisatı , Güneş Enerjisi Tamiri , Çeşmeci , Çeşmeciler , kombi , Kombici , arıza , kalorifer , Kaloriferci , arıza , kazan Pompa arıza ,klozet tıkanıklığı , kanalizasyon tıkanık , açma , tuvalet tıkanık açma , kanal açma , patlak arıza , su kaçağı , montaj , petek temizleme , kalorifer kazan dairesi bakım onarım , süzgeç tıkanık , şebeke suyu , rogar tıkanığı , Urunlerimiz , damla sulama , bahçe sulama , sistemleri , makineli arıza giderme , lavabo tuvalet taşı , sifon tıkanık açma , rezervuar , çeşme borusu , pissu , atıksu , borusu , küvet tıkanık açma , radyatör temizleme , kalorifer peteği temizleme  , Banyo Tadilat İşleri , Su Tesisat Tadilat İşleri Su Tesisatçısı Kalorifer Yerden Isıtma

Bapcılar Tıkanıklık Açma

Su Kaçağı Tespiti

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası